Balık burcu kadınları romantik, hayal gücü yüksek, naif ve duygusaldır. Yaratıcı tarafı oldukça güçlüdür. Onların stili zarif ve romantik seçimlerden oluşur. Renk tercihleri pastel tonlardır.

Balık burcu kadını şifon, saten ve dantel gömleklerin içinde kendini çok mutlu hisseder. Puantiye ve fiyonk ile birleştirilmiş bluzlarıda romantik kombinlerinde kullanır. Bu tarzlarına aksesuar olarak broş dahil eden nadir burçlardandır. Dantel elbiselerle katıldığı davetlerde masal prensesi gibi görünür.

Rüküşlük ve abartı Balık burcuna çok uzaktır. Elbise seçimleri dekoltesiz ve sadedir. Farklı boylarda uçuş uçuş şifon elbiseleri; düz terliklerle ve babetlerle kullanmak tam onların tarzına uygundur. Soğuk havalarda basic hırka ve toprak tonlarındaki botlarla kombinleyerek yine dikkatleri üzerlerine çekmeyi başarırlar.

Su burcu olan Balıkların en sevdiği renk mavi, mavinin tonları ve pastel renklerdir. Bebe mavisi ve pembesi, nane yeşili, açık sarı, bej gibi soft renkler dolaplarında en fazla yer bulan renklerdir. Aksesuar olarak inci kullanılan her materyali çok iyi bir şekilde stilleriyle birleştirebilirler.