Bu sonbaharda ceketlerden çok hırkalar ön planda olacak gibi görünüyor. Hırka modellerinden midi veya kısa hırka tercih etmek sizi olduğunuzdan daha uzun gösterecektir.

Havaların sıcaklığı düştükçe örgü hırkalar daha çok tercih edilmektedir. Desenli hırka modelleri özellikle çiçek desenli olanlar bu sezonun modasına damga vuracak. Düğmeli kısa hırkayı tek başına giyerek hafif dekolteyle modern stile muhteşem bir dokunuş yapabilirsiniz.

Günlük giyimde jean pantolon ve spor ayakkabı ile tamamlayabilecekken, kalem etekle kullanarak zahmetsiz bir şıklık yakalayabilirsiniz.

Bu sezonun trendi büstiyerli aynı renk triko hırka takımlarda bu şekilde yorumlanabilir. Bu triko takımların en büyük avantajı sıcak ortamlarda hırkanızı çıkararak veya düğmelerini açık kullanabilir iken soğuk havalarda da yumuşacık dokusuyla içinizi ısıtacaktır.

Kurumsal bir etkinlik için düğmeli kısa hırka modellerini yüksel bel palazzo pantolonlarla veya gömleklerle kullanmayı deneyebilirsiniz. Uzun düz renk pileli etekler üzerine renkli ve çok desenli triko hırka özenli bir tercih olacaktır.

Düğmelerini açık bırakıp penye Croplarla kombinleyebileceğiniz kısa hırkalar; mini etek, soket çorap ve postallarla birleşince harikalar yaratabilirsiniz.