Kış mevsiminde kurtarıcı parça olan uzun triko elbiseler sizi olduğunuzdan daha havalı gösterecektir. Düz veya çok abartıya kaçmayan desenler tercih edebilirsiniz. Özellikle kemerlerle kombinlenen triko elbiseler çizmelerle mükemmel uyum yakalıyor. Düğmeli, yırtmaçlı veya düz modellerle, ısınarak havalı ve dikkat çekici görünmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Elbiselerin en büyük avantajı tek parça olmasıdır. Neredeyse farklı boyları tercih edilerek her beden tipine uyum sağlar.

Şifon elbiseler

Yazın kullandığınız uçuş uçuş şifon elbiseleri kışında triko hırkalarla kombinlemek çok kolay. Romantik hava yaratan bu elbiselerle hem spor hem de klasik görünümler elde edebilirsiniz. Üşümemek için kalın çoraplar ve trend bir görünüm için de bottan farklı olarak makosenlerle kombinlemeyi deneyebilirsiniz. 

Dolabınız için elbise alırken, farklı şekilde kombinleyebilmek için triko hırka ve triko ceket seçeneklerine göz atın. Son yıllarda; elbiselerle ve tüm dolabınızla uyum sağlayan oversize kabanlardan hala almadıysanız mutlaka alın. Elbiselerle birlikte kullanıldığında bohem bir hava kazandıran ve sokak stiline uyum sağlayan kovboy çizmeleride etkileyici bir stil ortaya koymaya yardımcı olur.