Günümüzde desenli parçalar dolaplarımızın vazgeçilmez parçaları haline gelmiştir. Güneşin sıcaklığını yakalamışken enerjisi yüksek kombinler yapmak için farklı desenler seçmek kişisel tarzımızı yansıtma imkanı sunar.


Desenli elbiseler, farklı model seçenekleriyle her yaş ve vücut tipine uygundur. Mevsime uygun desenler ve renkler seçin. Yazın çiçekli, yapraklı, geometrik desenler ve canlı renkler seçmelisiniz. Minyon tipli kadınlar genellikle büyük desen tercih ederken, geniş bedene sahip belirgin hatları olan kadınlar ise daha minimal desenler tercih ederler.


Desenli kombin yapılabilecek parçalar arasında en çok tercih edilenler arasında pantolon vardır. Viskon karışımlı kumaşlar üzerinde kullanılan pantolon modellerinin desenleri iri ve renk geçişleriyle uyumlu olmalıdır. Konforlu olması sebebiyle çok yoğun tercih edilen desenli pantolon modelleri düz parçalarla kombinlenmelidir.


Her dönemin popüleri çizgili tişörtler yine kombinlerimizde pamuklu dokusuyla konforlu bir kullanım sağlayacaktır. Çizgilerin rengini ve genişliğini göz önünde bulundurun. Renkli çizgiler içeren bir üst giyiniyorsanız alt giyimde daha nötr tonları tercih edelim. Çizgili desen farklı bir desenli parçayla birleştiğinde kombinimiz karmaşık hale gelerek göz yorar.


Desenli gömlekler düz croplarla, viskon içerikli desenli etekler basic tişörtlerle mevsimin kurtarıcılarıdır. Şehirde yaz ritmini yakalamana yardımcı olur. Daha çok yaz kombini ve desen seçenekleriyle renklenmek isterseniz sementa.com sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın...