Halk arasında yakalı tişört olarak bilinen polo yaka tişörtler erkek gardırobunun klasik parçalarındandır. Hem dokusu hem de duruşu sayesinde yaz mevsiminin vazgeçilmezidir. Bazen tek renk bazende desenli olarak sık sık vitrinlerde karşımıza çıkan polo yaka tişörtleri nasıl kombinleyebiliriz? 

Polo yaka tişörtler, basic tişörtlere göre vücudunuzu daha güzel gösterir. Stilinize özen katar. Öncelikle kendi bedeninizde bir seçim yapmalısınız. Omuz bölümü tam oturmalı, yaka büyüklüğü boynunuz ile orantılı olmalı ve kolda sarkma olmamalıdır. Yazın sıcak günlerde tercih edilen yakalı tişörtler; gömlek ve tişörtün birleşimi olarak sunulur.


Klasik giyimde polo yaka erkek tişörtünüzü koyu renk seçmelisiniz. Kumaş pantolon ve ceket ile kombinleyebilirsiniz. Bu seçim sizi daha havalı gösterecek. Günlük giyimde renkli ve desenli olanları tercih edebilirsiniz. Şort, jean veya eşofman altı ile birlikte çok rahat kullanabilirsiniz. Zengin renk ve desen seçenekleriyle yeni sezon erkek tişört modellerimize göz atmayı unutmayın.