Puantiye elbise modelleri feminen bir tarzı ve klasik bir şıklığı bir araya getirerek her zaman trend bir görünüm sağlar. Retro tarzının en vazgeçilmezlerinden olan bu desen yaş ve beden sınırlandırması olmadan her tarza uyumludur. Moda klasiği olan puantiyeler canlı ve enerjik hissettirir.


Siyah ve laciverte beyaz olarak yıllardır görmekte olduğumuz bu dairesel desenler artık geleneksel tarzdan uzaklaşarak canlı renklerle dolaplarımıza dahil oluyor. Puantiye desenli elbise seçiminiz zaten dikkat çekici olduğu için basit ve zarif aksesuarlarla kombinlenmeli. Modelin bel kısmını vurgulamak için kemer kullanabilirsiniz. Büyük hasır şapkalar, bez çantalar ve sandaletler puantiyenize mükemmel uyum sağlayacaktır.

Vücut tipinize uygun olan elbise modelinizi seçtikten sonra en eğlenceli doğal şekilleri, doğanın öz renkleriyle harmanlayarak kullanmak size naturel bir şıklık katacaktır. Değişmeyen bir desen yeniden canlanarak yaza imzasını atıyor. İster büyük ve cesur, ister görünmez olucak kadar minik... Noktaları yan yana getirmenin tam zamanı.