Trikolar: Yumuşacık dokusu ve sıcaklığıyla, soğuk günlerin eşlikçisidir.  Triko kazak, triko hırka, triko pantolon ve triko elbiseler gardıropların en kullanışlı ve sevilen parçalarıdır.

Deri: Tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Deri kalem etek, deri elbise veya deri ceket uzun yıllar boyunca gardırobumuzda yerlerini korumaya devam edecek.

Sportif Yatırımlar: Sezonsuz ve rahat parçaların başında eşofman gelmektedir. Eşofman takım, sweatshirt ve tek altlar; estetik kaygıdan uzak konforlu bir tarz sunar.

Pantolon: Kumaş pantolon ve jean pantolon; gömlek kombini ile maskülen bir hava kazandırırken tişört ve sweatshirtler ile cool bir duruşu destekler.

Trençkot: Klasik kesim ve renkte bir trençkot seçtiyseniz yıllarca kullanabilirsiniz. Özellikle bahar aylarının belirsiz havalarında kombininizi tamamlayacaktır.

Gömlek: İster bir yemekte ister toplantılarda veya son anda çıkmış plansız bir davette sizi kurtaracak parçalardan biridir. Beyaz gömlek her zaman sezonsuz bayrağı en yukarda taşıyacaktır.