x

İnce ve Kalın Askılı Kadın Body Modelleri

Sementa’nın tüm iç giyim ürünlerinde olduğu gibi kadın body tasarımlarının da kullanışlı olmasına özen gösterilmiştir. Günlük kullanıma uygun basic modellerin yanı sıra daha fantezi ürünler de bu kategoride yer almaktadır.


Body modelleri, sağladıkları konfor ile kadınların günlük hayatta hareket ederken bel açılması gibi yaşamak istemeyecekleri küçük kazaların önüne geçerken, bütün olarak vücudu sarması, sıcak tutması gibi özellikleriyle artı puan kazanıyor.


Öncelikle tüm kadın body modelleri %100 pamuklu yahut ağırlıkla pamuklu olarak üretilmiştir. Pamuklu ürünler hem daha işlevsel olduklarından hem de sağlık açısından uygun olmalarıyla, özellikle tercih edilmektedir. Bu temel noktadan sonra oluşabilecek ve farklılaşacak detaylar, sizin şahsi beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza göre şekillenir.


İnce askılı body modelleri, kalın askılı body modelleri, dantel yaka body tasarımları ya da yüzücü body iç giyim ürünleri bahsettiğimiz bu farklı detaylar için seçilebilecek ürünlere örnek oluşturabilir. Ayrıca giyip çıkarırken sahip olacağınız konfor da tercihinizi belirleyebilir. Bu noktada, alttan çıtçıtlı kadın body modelleri pek çok kadının tercihini belirleyen baş etkenler arasında yer alır.


Renk seçiminin belirleyici olduğunu da unutmamak gerek. Siyah askılı body ile beyaz askılı body modelleri, en fazla ilgi gören modeller içerisinde bulunuyor. Aynı zamanda ten rengi askılı body de, klasik bir seçim olarak karşımıza çıkıyor.


Siz, yalnızca hangi özelliklere sahip bir body istediğinize karar verin ve aradığınız ürünü muhakkak bulacak olmanın rahatlığıyla Sementa’nın kadın body modellerini keşfedin!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.