x
Sepette %20 indirimli!
Sepette %30 indirimli!
Sepette %30 indirimli!
Sepette %20 indirimli!
Sepette %20 indirimli!
Sepette %10 indirimli!
Sepette %10 indirimli!
Sepette %30 indirimli!
Sepette %30 indirimli!
Sepette %30 indirimli!
Sepette %20 indirimli!
Sepette %20 indirimli!
Sepette %10 indirimli!
Sepette %20 indirimli!
Sepette %20 indirimli!
Sepette %20 indirimli!

Büyük Beden Giyim

Genel olarak Avrupa ve Türkiye’de geçerli olan ölçülere göre kadınlarda 44 beden ve daha yukarı bedene sahip kıyafetler büyük beden giyim sınıfına giriyor. Ne yazık ki piyasada 44 beden ve sonrası için pek de fazla ürün bulunmuyor, giyim ürünleri en fazla 42 bedene kadar üretiliyor. Bu yüzden büyük beden kadınlar ya kendilerine özel diktirdikleri kıyafetlerle yetiniyor ya da piyasada sınırlı sayıda olan büyük beden kıyafetler için çok yüksek ücretler ödüyor. Sementa olarak bu boşluğu doldurup yılların tecrübesiyle büyük beden giyim ihtiyacına cevap veriyoruz. Sementa’nın büyük beden giyim koleksiyonunda bluzlar, tişörtler, pijama takımları, eşofmanlar, hırkalar, gömlekler, kazaklar, tunikler ve elbiseler bulunuyor. Yani büyük beden kıyafetler adına her şey Sementa’nın koleksiyonunda mevcut. Artık aradığınız bedeni, oturduğunuz yerden Sementa kalitesiyle uygun fiyatlara bulacak ve kapınıza kadar gelen güvenli teslimatla edinebileceksiniz.

Beden Ölçünüz Giyim Tercihlerinizde Sınırlayıcı Olmasın

Büyük beden kadınların en büyük sorunu bedenlerine göre alternatif ürünler bulamamak ve bulduklarıyla yetinmek zorunda kalmaktır. Çünkü büyük beden kıyafetler az üretilir ve fiyatları da oldukça yüksektir. Bu da büyük beden ölçülerine sahip kadınların giyimde kendilerini sınırlı hissetmelerine neden olur. Oysa giysilerimiz kendimizi iyi hissetmemizi sağlamalıdır. Bir servet ödeyerek sınırlı seçenekler arasından tercih yapmak can sıkıcıdır. Sementa, geniş büyük beden koleksiyonuyla büyük beden kadınların sınırlarını kaldırıyor. Hem de uygun fiyatlarıyla. Sementa’nın geniş büyük beden giyim koleksiyonuyla az ödeyip yüksek kalite elde edecek ve kendi stilinizi yaratarak şıklığınızla kendinizi çok iyi hissedeceksiniz.

Büyük Beden Elbiselerle Kendinizi Şık ve Rahat Hissedin

Elbiseler, her kadın tarafından sıklıkla tercih edilen hem rahat hem de şık ürünlerdir. Büyük beden kıyafetler arasında da en çok aranan elbiseler oluyor. Sementa’nın şık büyük beden elbiseler ile dolu kategorisinde mutlaka tarzınıza uygun bir model bulacaksınız. Bu geniş kategoride her renk, desenli ya da desensiz rahat ve şık büyük beden elbiseler yer alıyor. Boyuna göre uzun ya da kısa, desenine göre çizgili ya da çiçekli, kesimine göre asimetrik ya da düz şık büyük beden elbiseler Sementa kalitesi ve uygun fiyatlarıyla Semanta mağazaları ve internet sitesinde sizleri bekliyor. 

Her Tarza Uygun Büyük Beden Kıyafetlerle Günlük ve Salaş Görünümden Kurtulun

Büyük beden kadınlar, kilolarını kapatmak için genellikle bol giyinmeyi tercih ederler. Böylece büyük beden giyen kadınlar bol giyim ürünlerini seçme zorunluluğuyla klasik ve spor tarzdan vazgeçip günlük stil ya da salaş modellere yönelmek durumda kalıyor. Bol ve dökümlü giysiler giymek ise genellikle ya salaş bir tarzı ya da günlük stili ön plana çıkarır. Büyük beden kıyafet üretmek tecrübe işidir ve büyük beden ürünlerin kesimleri ve kumaş kaliteleri çok önemlidir. Kumaş kaliteli ve kesim doğru olduğunda hangi beden ölçüsüne sahip olursanız olun dökümlü ve salaş kıyafetler yerine sizi daha fit gösterecek uygun giysileri bulabilirsiniz. Böylece tarzınız tek bir stilde sıkışıp kalmaz ve daha özgür kıyafet seçimleri yapabilirsiniz.


Sementa’nın büyük bedene özel hazırladığı giyim koleksiyonu sizi belli tarz giyim ürünü seçme zorunluluğundan kurtarıp istediğiniz stilde giyinmenize olanak verir. Sementa, 46 yıllık tecrübesiyle ihtiyaçlarınızı çok iyi bildiği için büyük beden kadınlara yönelik spor ve klasik her stile uygun kaliteli üretim yapıyor. Büyük beden spor kıyafetlerde eşofman takımları, tshirtler, elbiseler, tunikler, gömlekler ile spor şıklığınız tamamlanıyor. Spor kıyafetlerin yanında Sementa’nın büyük beden ürünleri ile klasik tarzı da yakalayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.