Yeşil her mevsim popülerliğini koruyan, moda dünyasında geniş yer alan ve tarzı canlandırıp fark yaratan bir renktir. Yeşilin doğa ile uyumlu tonları her zaman dikkat çeker. Kişisel stilinize uygun olarak yeşil renkle yaratılabilecek farklı kombin önerilerini bu yazımızda bulabilirsiniz. 

Doğal ve saf güzelliğinizi öne çıkartan yeşili ilkbahar ve yaz mevsiminde canlı ve sıcak renklerle kombinleyebilirsiniz. Sarı, vizon, pudra, gri, beyaz, krem, gold ve kahverengi ile kusursuz uyum göstermektedir. Krem, yeşilin rengini daha fazla öne çıkarmak için harika bir bahar seçeneğidir.

Spor şıklığınıza yeni bir yorum katacak yeşil krep takımlara bir şans verin; pişman olmayacaksınız. Sneakerla tamamlayacağınız görünüm sokak stiliniz için harika bir alternatif olacak. Geçmişten günümüze modasını hiç kaybetmeyen yeşil pantolonlar, tişört ve gömleklerle tamamlandığında göz kamaştırıcı olacak. 

İster günlük ister iş hayatında olsun seçeceğiniz aksesuarlar kombininizin anahtar parçası haline gelebilir. Yeşil elbisenize ekleyeceğiniz kemer, fular, küpe, kolye, şapka gibi aksesuarlarla şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Takı seçiminiz yeşili kullanırken mutlaka dore olmalıdır. Kombinlerinizi, seçeceğiniz ayakkabı modelleriyle de kişiselleştirebilirsiniz.