x

Kadın Atlet Modelleri

Kadın atlet modelleri, kadın iç ve dış giyim ürünleri arasında hassasiyetle seçim yapılan ürünlerdir. İçe giyilip doğrudan tene temas ettiğinden, seçimler belirlenirken öncelikle sağlık açısından kaliteli ürünler tercih edilir. Burada en önemli detay, üretim malzemesidir. Pamuklu atletler hem sağlık hem de işlevsellik açısından daha verimli ürünlerdir. Bunun farkında olan ver zaman kullanıcı deneyimini önemseyen bir bilinçle hareket eden Sementa, kadın atlet ürünlerinde pamuk kullanmaya özen gösterir.


Sementa’nın sağlığınızı ve konforunuzu önceleyen kalite anlayışı ile ince askılı ya da kalın askılı kadın atlet ürünleri, memnuniyet çıtanızı yükseltecek niteliklere sahiptir.


Kadın atlet modelleri seçiminin özenle yapılmasını gerektiren bir başka durum ise, özellikle gömlek gibi ince giysiler giyildiğinde içi göstermemesi gerekmesidir. Bu nedenle ürün kumaşının kalitesi, yeterli kalınlıkta olması ile desteklenmelidir. Ayrıca atletlerin askı yapısı da dikkate değerdir.


Atlet askılarının yapısı, omuzlarınızda iz bırakmayacak, acı vermeyecek ve hareket ederken sizi zorlamayacak bir ergonomiye sahip olmalıdır. Bu doğrultuda kimileri vücut yapısına uygun biçimde ince askılı kadın atlet modellerine ilgi gösterirken, kimileri seçimlerini kalın askılı yüzücü atlet modellerinden yana yapar. Her iki durumda da özellikle siyah, beyaz ve gri gibi renkler öne çıkar. Bu renkler pek çok kombinle rahatlıkla kullanılabilir. Koyu renklerin ağırlıkta olduğu bir dış-üst giyim ürünü giydiğinizde siyah ya da gri atletle; açık renkli bir dış-üst giyim ürünü seçtiğinizde beyaz renkli atletle rahat edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.