Önemli olan her beğendiğimizi alıp dolaba koymak değil, doğru parçalarla her zaman güncel kalan bir dolaba sahip olmaktır. Sizin için dolapların vazgeçilmez parçalarını sıraladık.

-Deri Ceket

İlkbahar ve Sonbahar aylarında dışarı çıkarken üzerinize alabileceğiniz, her kombinde havalı görünmenizi sağlayan deri ceket mutlaka olmalı.

-Beyaz Tshirt

İster şık ister spor giyinin birden fazla beyaz farklı yaka çeşitleriyle Tshirt edinmelisiniz. V yaka ve Sıfır Yaka olmazsa olmazdır. Hırka içlerinde, eşofman üstlerinde, jean ve taytlarla rahatlıkla kullanılabilir.

-Kot Pantolon

Her geçen gün model anlamında ciddi bir zenginlik kazanan kot pantolon; günün her saatinde bize eşlik edebilir. İster spor ayakkabılarla ister topuklu ayakkabılarla tamamlayabileceğimiz, kalıbı vücut tipimize uygun birden fazla çeşidiyle dolabımızda olmalıdır.

-Tayt

İster kazak ister hırka ister sweatshirt… Üzerine ne giyerseniz giyin günlük hayatta en büyük kurtarıcınızdır.

-Gömlek

Etek ve pantolon üzerine tercih edebileceğiniz gibi oversize modelleriyle crop atletlerin üzerine giydiğinizde de spor bir şıklık yakalamış olursunuz. Boynuna takabileceğiniz fularla da iş toplantılarında da ciddi bir görünüm yakalayabilirsiniz.

-Kalem Elbise

Davetlerde, yemek organizasyonlarında, iş görüşmelerinde kusursuz görünmenizi sağlayarak sizi bir adım öne çıkaracak kalem elbise dolapların vazgeçilmezidir. Renk tercihini tamamen size bırakıyoruz.

-Hırka

Mevsim geçişlerinde hemen hemen her kombini tamamlayan hırka her dolapta kısa ve uzun modelleriyle kendine yer bulur. 

-Blazer Ceket

Hem klasik hem spor bir tarz yaratmak için kullanabileceğiniz blazer ceket ; kot pantolon, kumaş pantolon ve tayt gibi ürünlerle rahatlıkla kombinlenir. Dinamik bir şıklık kazandırır

-Eşofman Takım

Yoğun geçen bütün bir hafta sonrası hepimiz hafta sonunun gelmesini sabırsızlıkla bekleriz. Giy çık olan bu takımlar rahat ve modern görüntüsüyle dolapların vazgeçilmezidir.