Kazak Modelleri Nelerdir?

Sıcak kalmayı sağlarken giyim tarzına zariflik katan kazaklar triko, yün ve pamuktan üretiliyor. Kazaklar spor giyim tercih edenler için kış ve bahar aylarında birinci sırada yer alıyor. 

Hem ince hem kalın dokulu kazaklar; balıkçı yaka kazak, V yaka kazak, bisiklet yaka kazak olmak üzere düz ve desenli modelleriyle en çok tercih edilenler arasında. Kolsuz süveter kazaklar daha çok takım ve kumaş pantolonlarla resmi giyinmek isteyenlerin tercihi oluyor.

 

Kazaklar Nasıl Giyilir?

Spor ve gündelik bir görünüm için kazakları tişörtlerle birlikte kullanın. Hem kombininize hava katar hem de cildinize koruyucu bir katman oluşturarak trikonun tahriş etmesini önler.  Son yıllarda kat kat giyinmenin trend olduğu sokak modasınıda yakalamış olursunuz.

Gömleklerle birlikte kullanabilirsiniz. Kazak içinden görünen yaka özenli bir görünüm yaratır. Desenli kazak modelleri yerine düz olanları tercih edebilirsiniz. Kravatla birlikte kullanmak isterseniz V yaka kazak modelleri tam size göre olacaktır.

İnce örülmüş triko kazak tercih edecekseniz üzerine blazer ceket kullanıp jeanler ile kombinleyebilirsiniz. Renk çatışmasını önlemek için desenli kazak modellerini mavi jean ve siyah jeanlerle kullanabilirsiniz.