x
Toplam 383 ürün görüntüleniyor.

Kadın Hırka Modelleri

Kadın hırka modelleri, kombinlerin en önemli ve tamamlayıcı parçalarından biri. Hırkalar, değişen tasarımları, çeşitlenen desenleri, renk ve kumaş türleri ile her mevsimin öne çıkan ürünlerinin başında geliyor. Dolayısıyla kadınlar, yıl boyunca hırka alışverişine yöneliyorlar. Bu yönelim, beraberinde bazı kıstasları da getiriyor.


Kalite ile şıklık bu kıstasların olmazsa olmaz maddeleri ve bu maddeler de tek bir yere işaret ediyor: Sementa!


Sementa’nın her sezon yenilenen ve yeni sezon ürünleri içerisinde kısa sürede diğer markaların önüne geçen mevsimlik kadın hırka tasarımları, adeta görenleri kendine hayran bırakıyor. Hırka modellerinde sezonun trendlerine uygun biçimde, sıfır yaka, v yaka, şal yaka ve bebek yakalar dikkat çekiyor. Dantelli işlemeler, nakışlar, cep detayları, toka detayları ile beraber düğmeler ve düğmeler ile oluşturulan süslemeler göze çarpıyor. Sementa’nın hırka koleksiyonu aradığınız ve ihtiyacınız olan ne varsa gözelerinizin önüne seriyor!

Hırka Modellerinde Klasik Seçimler

Klasik kadın hırka ifadesi sizi yanıltmasın! Klasik olan, sıradan olan demek değildir. Klasik seçimler belli bir stil çizgisi ile bütünleşmiş ve her devrin, sezonun modası kabul edilen ürünlerdir. Hırkalar için bu klasikliğin somut ifadesi, siyah kadın hırka modelleri ile elde edilir. Sementa’da siyah uzun kadın hırka tasarımlarının ya da daha kısa olanların yanı sıra; favori renginiz siyahsa boğazlı hırka modellerine de rastlayabilirsiniz. Siyahın, kolay kombinlenebilen kapatıcı renk özelliğinden sonuna kadar yararlanabilirsiniz! Çünkü siyah, kimi zaman üzerindeki desenlerle hareketli bir hal alabilirken kimi zaman resmi bir görünüm kazanmanıza olanak veriyor. Bu da dilerseniz resmi, dilerseniz daha samimi bir ortamda hırka tercih edebilmenizi kolaylaştırıyor. Elbette, şık ve klasik seçimler yalnızca renk tercihi ile kendini göstermiyor. Her tarzın kendi içinde klasik ve ikonik bir duruşu var. Bu duruş, spor kadın hırka modellerinden kadın triko hırka modellerine ya da penye kadın hırka tasarımlarına değişiyor ve her birinde özgün niteliklere bürünüyor. Sementa’da tasarımlarıyla bu özgün niteliklerin göz alıcı hale gelmesini sağlıyor!

Mevsimlik Kadın Hırka Modelleri

Hırkalardan bahsedilince zihinlerde öncelikle kışlık kadın hırka modelleri beliriyor olsa da, yazlık kadın hırka modellerini de ihmal etmeden ilerlemek gerekiyor. Ne de olsa hırkalar, ince tasarımlar, penye ürünler ile yazın da rahatlıkla kullanılabiliyorlar. Yaz aylarında doğal olarak ince kadın hırka modelleri öne çıkıyor. Bu modelleri ise yazın ruhuna uygun biçimde canlı renkler sarıyor. Kırmızı, pembe, turuncu ya da eflatun, yazın favori renklerinden! Beyaz kadın hırka ise kış aylarında da tercih edilmesine karşın, yazın daha fazla karşımıza çıkıyor. Aynı durum kırmızı kadın hırka modelleri için de geçerli. Ayrıca yaz aylarında kısa kadın hırka modelleri daha fazla rağbet görüyor.


Yün kadın hırka ya da örgü kadın hırka gibi göz dolduran ürünler ise kış mevsiminde ön planda oluyor. Yılın bu döneminde hırkaların, kaliteli ve şık olmalarının yanında kalın olup, sıcak tutmaları bekleniyor.


Kalın kadın hırka tercihleri, kimi zaman kadın uzun hırka tercihleri ile kesişiyor, ancak herkes zevkine göre mevsim ne olursa olsun, seçimini doğal olarak kendi stil çizgisine göre yapıyor.

Kış aylarının Sevilen Renkleri

Bu stil çizgisini değiştiren ise detaylar. Söz konusu detaylar, Sementa’nın geniş ürün yelpazesinde her kadına hitap edecek biçimde çeşitlendirilmiş durumda! Renkler de ise kış aylarına uygun biçimde mavi kadın hırka modelleri ile gri kadın hırka modelleri, renk seçenekleri arasından sıyrılıyor! Lacivert, kahverengi ve ekru kadın hırka tasarımları da öyle!


Kahverengi kadın hırka modelleri, toprak renklerini seven ve moda anlayışını pastel renkler üzerinde yükselten kadınların seçimi olurken; lacivert kadın hırka modelleri ise parıltılı ve dikkat çeken ürünleri üzerinde taşımayı benimseyenlerin tercihi oluyor!

Sementa’nın Kadın Hırka Modelleri

Bu çeşitlendirilme içerisinden verilebilecek örneklerin sayısı oldukça fazla! Örneğin gül, bej, kahve, siyah ya da kamel gibi renkler arasından zevkinize uygun olanı seçebileceğiniz, balon kol kısa kadın triko hırka modeli bunlardan bir tanesi! Dile getirilebilecek bir diğer örnek ise desenli kadın hırka modelleri arasında yer alıyor! Kadın düğmeli cepli triko hırka modeli hem renk alternatifleriyle hem de cep detaylarıyla ilgi çekiyor. Bu model bilek ve cep kısmındaki çiçek desenleri ile daha da cezbedici hale geliyor.


Ayrıca düğmeli kadın hırka modelleri, kış aylarında daha sık karşımıza çıkıyor. Hırkalarda düğmelerle oluşturulan hareket, yine desenlerle pekiştiriliyor. Bu noktada Sementa’nın en sevilen ürünlerinden biri, desenli V yaka triko kadın hırka modeli! Bu model çizgili desenler ve gül, bej, koyu gri, siyah gibi renklerle beğeninize sunuluyor.

Sezonun Öne Çıkan Hırka Modelleri

Kış aylarının öne çıkan hırka modellerini genel itibariyle 3 ayrı başlığa ayırabiliriz. Birincisi, fermuarlı kadın hırka modelleri. İkincisi, kapüşonlu kadın hırka modelleri ve üçüncüsü ise yumuşak dokuları, ilgi çeken yapıları sayesinde peluş kadın hırka ürünleri! Ana gruplar böyle olsa da, bu gruplama farklı hırka kategorilerinin dışlandığı anlamına gelmiyor. Kadın ceket hırka tasarımları ile özellikle kadın hırka gömlek kombinleri bu mevsimin en sevilen giyim tercihleri arasında kendisine her zaman yer bulabiliyor.


Kapüşonlu ve fermuarlı modeller, önlerinin tam kapanması ve ihtiyaç halinde baş kısmının da korunmasını sağladıklarından, işlevsellikleri nedeniyle seviliyorlar. Peluş hırkalar ise hem sıcak tutmaları hem de eğlenceli bir görünüme sahip olmalarından beğeniliyorlar. Hem evde hem de dışarıda rahatlıkla giyilebiliyorlar.


Gardıropların en işlevsel ürünlerinden olan hırkalar, Sementa’da, yazlık, kışlık, uzun, kısa, kalın, ince gibi temel farklarla; desenli, basic, cep detaylı ya da beden ve renk çeşidi gibi stile dair detaylarla her kadına hitap edebilecek halde sizleri bekliyor!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.