x

Kadın Pijama Modelleri

Kadınlar için giyim ürünleri arasında rahatlığın ve konforun en fazla önemsendiği, en sıkı değerlendirmelerin yapıldığı ürünlerden biri şüphesiz sabahlık ve kadın pijama takımı seçenekleridir. Pijamalar, sağlıklı ve yüksek kaliteli bir uyku elde edilmesi adına önemsenir. Yüksek bir uyku kalitesi demek ise yüksek bir enerjiye sahip olmak anlamına gelir. Yüksek enerji ise günlük hayatımızı güzelleştiren, insanın düşünüp yaptığı her şeyi kusursuz hale getiren temel dinamiktir. Kısacası kadın sabahlık ve pijama takımları, hayatımızın en önemli ve kritik noktalarından birinde yer alır! Sağlık ve uyku kalitesi ile birlikte pijamalar, kadınların vazgeçilmezi olan şıklık için de ayrıca kıymetlidir. Söz konusu herhangi bir giyim ürünü olduğunda, kadınların alışveriş kıstasları arasında şıklık hemen kendini gösterir!


Sementa’nın kalitesi, tarzı ve yıla damga vuran kadın pijama modelleri arasında, onlarca farklı seçenek yer alıyor. Bütün giyim kategorilerinde olduğu gibi pijama takımlarında da Sementa, yılların tecrübesine sahip olmanın hakkını fazlasıyla veriyor.

Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Pijama Takımları

Kadınlar, kombin oluştururken oldukça yaratıcılar. Bu konuda da su götürmez biçimde başarılılar. Bu nedenle pek çok kadın pijama altı ve pijama üstlerini ayrı ayrı alarak da kombinleyebiliyor. Ancak Sementa kalitesi ve farkı ile tanışanlar, muhakkak kadın gecelik pijama seçeneklerini görüp değerlendirmeden alışverişe kalkışmıyorlar! Kimi kadın şortlu pijama takımı giydiğinde rahat ederken kimileri gömlek pijama takımı ile bu rahatlığı elde ediyor. Kimileri uzun kollu pijama takımı severken; kimi kadın kapri pijama takımı olmazsa olmazım diyor. Ancak seçimi ve beğenisi ne olursa olsun her kadın kışlık pijama takımı ve yazlık pijama takımı seçimlerini ayrı ayrı değerlendirip, mevsim değişikliklerine göre karar vermeyi ihmal etmiyor! Ve yine her kadın yazlık pijama takımı ya da kışlık pijama takımı seçerken, ucuz pijama takımları arasından kaliteli bir seçim yapmanın yolunun Sementa’dan geçtiğini biliyor! Zira kadın pijama fiyatları Sementa’da avantajlı olduğundan, her bütçeye doğrudan hitap ediyor!

Sementa’nın Mevsimlik Kadın Pijamaları ile Tanışın

Sementa’nın sezona canlılık katan kadın pijamaları arasında, pembe, yeşil, sarı, kırmızı, mavi gibi çarpıcı renklerle beraber siyah, beyaz, gri gibi renkler de yer alıyor. Yakasız ya da yakalı kadın pijama arayanların, aradıklarını rahatlıkla bulabilecekleri koleksiyonumuz içerisinde, kadın büyük beden pijama alternatifleri de yer alıyor.


Pijama kategorisinde de, tüm ürünlerimizde olduğu gibi kadın pamuklu pijama takımı modelleri başta yer alıyor. Ne de olsa pamuklu ya da ağırlıkla pamuklu ürünler sağlık açısından daha güvenilir oluyor.  Tabi, kadın saten pijama takımı modelleri de göz ardı edilmiyor. Saten pijama takımları, bu sezon da gece şıklığınızı tamamlayacak seçkin ürünler olacak gibi görünüyor.


Sementa’nın pijama alternatiflerine daha yakından bakacak olursak, göze çarpan ilk detaylar düğmeli kadın pijama takımı çeşitleri ve ağırlıkla ürün seçeneklerimizi saran çiçek desenleri oluyor. Düğmeli pijamalar daha ziyade önden düğmeli pijama takımı arayanların ihtiyaçlarına cevap verirken, çiçek desenleri her kadının ilgisini cezbedecek biçimde, kusursuz tasarımlar olarak karşımıza çıkıyor. Çiçek desenlerinin yanında, kübik desenler, panda gibi sevimli hayvan desenleri ve yıldız desenleri de yer alıyor. Pijama deyince ikonik biz hale gelmiş olan puantiye desenlerine de rastlanabiliyor.


Sezonun gözde takımları arasında yeşil ve pembe olmak üzere iki renk seçeneği ile satışa sunulan çiçek desenli pijama takımımız yer alıyor. Pembe ve yeşilin ahengi, bu ürün ile gözlerinizin önüne seriliyor.


Kadın pijama modelleri söz konusu olduğunda olmazsa olmaz olan, polar pijama takımlarını da koleksiyonumuzda görüp, değerlendirebilirsiniz. Örneğin yelekli üçlü polar pijama takımı, soğuk kış gecelerinde sizi sıcak tutarken, şıklığınıza şıklık katmak üzere özel olarak tasarlandı. Bu ürünümüz, lacivert, antrasit, gri ve saks gibi renk seçenekleri ile satışa sunulmuş durumda. Oldukça da beğeniliyor!


Kısa kollu pijama takımlarımız ise kimi zaman cep detayları, kimi zaman desenler ile hareketlendiriliyor. Bu hareketin sağlayıcısı bazı modellerimizde yaka detayları da olabiliyor. Mesela, kırmızı - lacivert, siyah - beyaz, lacivert - beyaz gibi ikili renk kombinleri arasından seçim yaparak alabileceğiniz kadın kısa kol pijama takımımız v yaka detayıyla zarif ve sade görünüyor. Buna karşın, kalitesini ilk görüşte gözler önüne seriyor!


Sementa’nın muazzam pijama modellerinden biri de kadın şortlu pijama takımı başlığı altında değerlendirilebilecek bir model! Bu modelimiz mavi renk. Takımın şort parçası koyu mavi renk üzerine yapılan ve estetik duruşuyla göz dolduran beyaz çiçek deseniyle karşınıza çıkıyor. Pijama takımının üst parçası ise daha açık mavi rengin tercih edildiği, desensiz bir ürün. Böylece takımın hareketliliği dengeli tutulmuş olurken, çarpıcı bir kontrast da yakalanmış oluyor.


Pijamalarında çizgili desenlerin eğlenceli görüntüsüne yer vermek isteyen kadınlar için de, kareli yahut düz çizgili tasarımlarımız sizlere kavuşacağı günü bekliyor. Birçok modelde çizgilerin ya da karelerin yoğunluğu, pijama altında toplanmış durumda. Üst kısımlar daha sade olup, yaka ve düğme detaylarıyla hareketlendiriliyor. Böyle yine şıklık namına bir denge oluşturulurken, takımın hareketli havası size de yansıyor. Bunun yanında alt kısımda düz rengin kullanıldığı, üst kısımda desenlere yer verilen tasarımlarımızda yok değil. Örneğin mavi ve lila renk alternatifleriyle sunulan, ceket yaka düğmeli pijama modelimiz, böyle bir arayışı olan kadınlar tarafından tercih ediliyor.


Kısacası, Sementa’nın tüm kadın pijama seçenekleri, renginden desenine, kumaşından kesimine yalnızca sizin rahatlığınız düşünülerek tasarlanıyor. Sağlık, konfor ve şıklık üçgeninde oluşturduğumuz ürünlerimiz, Sementa’nın kökleri yıllar öncesine dayanan derin tecrübe ve güvencesiyle sizlerin beğenisine sunuluyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.