x
Toplam 55 ürün görüntüleniyor.

Kadın Yelek Modelleri

Her yılın değişip gelişen moda anlayışına ve her mevsime uygun kadın yelek modelleri, şıklık, rahatlık ve konforun sağlayıcılarına dönüşüyor! Yenilenen çizgileri, söz konusu moda anlayışına yol gösteren tasarımlarıyla Sementa’nın kadın triko yelek modelleri ise görenleri kendisine hayran bırakıyor. Sementa’nın yelek kategorisinde, siyahtan griye, lacivertten hardal rengine, kiremitte kırmızı ve siyaha kadar geniş renk alternatifleri bulunuyor.


Yelekler, kapitoneli, fermuarlı, yün başta olmak üzere değişen üretim malzemelerine; yazlık, kışlık gibi mevsimlerine göre ve son olarak da, üzerlerinde taşıdıkları detaylara göre çeşitleniyor. Bu çeşitlenme içerisinde çoğu kadın cepli yelek tutkusundan vazgeçmiyor. Kadın yazlık yelek modelleri, yaza uygun canlı renklerden oluşurken, cep detayları, etnik ve modern desenleri ile göz kamaştırıyor. Ayrıca siyah, gri, lacivert gibi temel renkleri taşıyan desensiz kadın kumaş yelek modelleri, bu kategorinin en çok tercih edilen ürünleri. Hemen arkalarında özellikle kış aylarının göz bebeği kadın uzun yelek ve kadın yün yelek modelleri yer alıyor. Bu modeller soğuk günlerde, şıklıkla beraber sıcak tutmaları nedeniyle tercih ediliyorlar. Kışa uygun modellerde dik yaka ve uzun yelekler, fazlasıyla ilgi görüyor.


Kadın fermuarlı yelek modelleri, kadın düğmeli yelek modellerin aksine ön kısımları tam kapandığından kış ayları için daha uygun bulunuyorlar. Elbette kadın kapitone yelek ürünleri de yine bu mevsimin gözdeleri arasında kendilerini gösteriyorlar. Sementa’nın çok sevilen bu ürünleri; lacivert, siyah gri gibi renk seçenekleri barındırıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.