Peki nedir bu basic parçalar?

Tshirt; ceket, gömlek, hırka içlerinde kullanılabilir. Hareketli parçalar üzerinde sakinleştirici etkisi vardır. V yaka, O yaka Tshirt farketmez kalıbı güzel bulunca kaçırmayın.

Gömleksiz olmaz, beyaz gömlek olmadan hiç olmaz. Etek, pantolon ve şort üzerinde kombinlemesi çok kolay bir parçadır. Tshirtten daha şık bir seçim yapmak isterseniz kesinlikle başvurabileceğiniz tek adrestir.

Siyah elbise, acil yardım kiti ile eşdeğerdedir bir kadın gardırobunda. Tek parçayla muhteşem bir şıklık ve asil bir görüntü sergilenebilir.

Jean Pantolon sevmeyen yoktur herhalde… Eskiden sadece spor bir parça olan jeanler şimdi ceket ve hırka kombinleri ile çok şık yorumlanabilir.

Ceketsiz olmaz. Klasik renkte siyah ve lacivert blazer ceket bundan 20 yıl öncede vardı, 20 yıl sonra da olacak. Triko ceket yine kombin kolaylığı sağlayan alternatif bir parçadır.

Beyaz Sneaker oluşturulabilecek  her kombinle  müthiş bir uyum içindedir. Klasik veya spor farketmez. Her parçayla anlaşabilen bu müthiş buluşun, eskidikçe yerine yenisini koymayı unutmayalım.