İşlevsel olması yani cep detaylı eşofman takım olması oldukça önemlidir. Anahtar, para ya da telefonunuzu koyabileceğiniz ceplerin olması konforunuzu artırır. Bu cepler ideal boyda tercih edilmeli... Çok büyük olması, beden ölçünüzünde büyük görünmesini sağlar.

İster günlük hayatta ister spor yaparken hareket özgürlüğü sağlayan kumaş ve tasarımlar tercih edin. Pamuk içeriği yüksek olan kaliteli kumaştan üretilmiş eşofman takım, terlediğinizde hasta olmanızı engelleyecektir.

Bedeninizi iyi tanımalısınız. Fit kesim eşofman modelleri her vücut tipine yakışmaz. İstediğiniz rahatlığı ve konforu yakalamak için düz kesim modeller tercih edebilirsiniz. Çok dar ve çok bol eşofmanlar hoş görüntü oluşturmamaktadır.

Eşofman Altı Bedeni Nasıl Belirlenir?

Eşofman altı seçerken bel ve kalçadan ölçüm yapılması gerekir. Bel ölçüsünü net bir şekilde almak isteyenlerin bellerindeki en dar bölgeden, kalça ölçülerinide en geniş bölgeden almaları önerilmektedir. Bu ölçümler sayesinde online alışverişlerinizde ve denemek için zamanınız olmadığı mağaza alışverişlerinizde doğru bedeni almış olursunuz.