Triko kumaşlar pamuk ve yün gibi hammaddelerden üretildikleri için hava tutma özelliğine sahiptir. Bu özellikleri onların ısı tutmasına sahip olmasını sağlar. Böylece soğuktan korunmuş oluruz. Amaç sadece korunmak değil tabiki aynı zamanda güncel bir görünüm kazanmak. Moda akımlarından ve sokak modasından etkilenen erkek kazaklarını kombinlemek oldukça zahmetsizdir. 

Bisiklet ve V yaka Kazaklar

İnce dokumalı bisiklet ve V yaka triko kazaklar bahar aylarında tek kullanılırken, havaların dahada soğumasıyla ceketlerle birlikte kullanılabilir. Giyim tercihinizde klasik tarzı benimsiyorsanız gömlek üzerinde, spor tarzı tercih ediyorsanız Tişörtlerle birlikte kullanabilirsiniz. Her sezon güncelliğini koruyan bu kazaklar her dolabın olmazsa olmazıdır.

Balıkçı Yaka Kazaklar

Her kış bir çok kişinin yaptığı kombinlerde kendine yer bulan balıkçı yaka kazak modelleri diğer adıyla boğazlı kazak modelleri, çok geniş model ve renk seçeneğine sahiptir. Balıkçı yaka modeller kesinlikle sizi olduğunuzdan daha uzun gösterir. İş dünyasında da oldukça popüler olan balıkçı kazak için yaka duruşu çok önemlidir. Bol durmaması ve boynu sarması gerekir. Pek çok stile uyum gösterir. Deri ceket ve jeanlerle birlikte kullanıldığında tarzınıza klas bir görüntü katar.

Desenli Kazaklar

Kış aylarında da renk kullanmaktan çekinmeyin. Etnik desenlere canlı renkler çok yakışıyor, mutlaka denemelisiniz. İddia sevmiyorsanız, klasik saç örgü desenli kazak modelleri tam size uygun olacaktır. Yılbaşı yaklaştıkça geyik desenli kazaklar, yeşil ve kırmızı renkleriyle kışa uyum sağlayacaktır. Desenli trikolar her vücut tipine uygundur ve hareketli bir görünüm sağlar.