Dış giyim modasının en trend parçalarından biri olan şişme kapitone mont, modanın son yıllarda en rağbet gören seçenekleri arasında yer almaktadır. Kullanım kolaylığı sayesinde erkeklerin ve kadınların vazgeçilmez tercihi olmuştur. Mont modellerine alternatif şişme yelekler yine güvenle kullanabilecek ve sizi sıcak tutacak farklı sezon alternatifleridir.

Moda dünyasında fazlasıyla yerini sağlamlaştıran kapitone mont ve kapitone ceket modelleriyle kış sezonunda birbirinden farklı spor veya trend kombinler yapabilirsiniz. Kalça hizasında veya daha uzun boy seçenekleri olabilen kapitone modeller size hem tarz bir görünüm katarken hemde sıcacık tutacaktır.

 

Kapitone montlar, şişme montlardan daha ince olduğu için daha kibar görünür. Bu da bedeninizi olduğundan daha ince ve zarif gösterir. Eski yıllarda sadece koyu renklerin (siyah, kahve, haki, lacivert...) hakim olduğu dış giyim modası son yıllarda ekru, bej, yeşil, turuncu, sarı, pembe gibi envari renk seçeneğine sahip. Sizde kendinize yakışan canlı renklerle kış enerjinizi yükseltebilirsiniz.