x
Toplam 26 ürün görüntüleniyor.

Erkek Pijama Modelleri

Hepimiz evlerimizde rahat olmak isteriz. Bu rahatlığın sağlanması evde giydiğimiz kıyafetlerle de bir parça mümkün olabilir. Evdeki rahatlığımız ve uyku kalitemiz açısından pijama seçimimiz önem kazanıyor. Özellikle kadınlardan daha fazla terleyen erkekler için doğru erkek pijama takımlarının seçilmesi gerekiyor. Bunun için güvenilir ve kaliteli üretim yapan markalardan erkek pijama alışverişi yapılmalı. Bu noktada Sementa erkek pijama modelleri devreye giriyor. Sementa’nın %100 pamuktan üretilen erkek pijama modelleri, sağlığınız ve uykunuz açısından sizleri güvenceye alıyor. Kalitesi tartışma götürmez olan Sementa erkek pijamaları, diz yapmayan dayanıklı kumaşlardan üretilmektedir. Sementa’nın uzun alt ve uzun kollu üst parçalar ile şortlu kısa kollu pijama takımları her mevsim kaliteyi evinizde yaşamanızı sağlıyor. Sementa’nın erkelere özel hazırladığı pijama kategorisinde desenli ve düz renk pijamaların yanında, yaka özelliklerine göre ayrılan modeller de bulunuyor. Sıfır ve yaka düğmeli, polo yaka ve V yaka pijamalarla birlikte omuz detaylı şık parçalar da Sementa’nın koleksiyonunda yer alıyor. Önde düğmeli modellere de yer veren Sementa, size uygun pijama seçimi yapmanız için ürünlerini beğeninize sunuyor.

Doğru Pijama Seçimi Nasıl Yapılır?

Yaşam kalitemizin ve günlük enerjimizin doğrudan ilk kaynağına uyku desek yanlış olmaz. İyi bir uyku için birçok etken var. Ama bunlardan birinin de pijamalar olduğunu bilmek oldukça ilginç. Uykuya kolayca dalmamızı sağlamak ve daha kaliteli bir uyku uyumak için yatakta seçtiğimiz kıyafetler çok önemli. Özellikle pamuklu kumaşlardan üretilmiş pijamalar, kaliteli uykunun anahtarı. Çünkü pamuklu kumaşlar teri emer ve nefes alan yapısıyla tenimizin havayla temasını uyurken de sürdürmesini sağlar.


Vücut ısısının değişmesi uykuyu bölen bir unsur. Fakat pamuklu pijamalar bu değişimlere izin vermiyor ve vücut ısısının korunmasını sağlıyor. Özellikle erkekler uykuda çok fazla terliyor. Bunun önüne geçmek için erkek pijama takımlarının pamuk ağırlıklı ipliklerden üretilmiş olması gerekiyor. İyi uyumanın sırlarından biri de uyumak için seçtiğimiz kıyafetlerin bizleri sıkmaması. Sıkı giysiler, rahatsızlık hissi yarattığından sık sık uykunun bölünmesine neden oluyor. Yani pijamaların bedenimize göre olması iyi bir uykuya ulaşmada önem taşıyor. Ayrıca hijyen açısından pijamalar sadece uyurken giyilmeli.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.