Yıllar öncesinde okul sıralarında forma üstlerine giydiğimiz triko süveterlere veda edeli uzun yıllar olmuştu. Sadece dedelerimizin ve babalarımızın üzerinde gördüğümüz bir giysi olan süveter iki sezondur moda dünyasının etkili isimlerinin paylaşımında sürekli göze çarpıyor. Bir çok firma triko süveter modelleri koleksiyonu oluşturdu.

Mevsim geçişlerinde hırka ve yeleklerin tahtına göz koymuş olan süveter, diğer adıyla kolsuz kazak nasıl kombinlenir? Nasıl giyilir? 

Sizler için ilk önerim süveterin en popüler kullanım şekli olan oversize gömlekle birlikte giyilmesidir. Jean pantolon ve makosenlerle gündüz, topuklu botlarla akşam için uygun hale gelecektir.

Renkli Geometrik veya Kazayağı desenli triko süveter gibi hareketli tercih edecekseniz alt giyim ürünlerinin sade olmasına dikkat edin. Beyaz, bej, krem renklerinde düz basic kısa kollu tişörtlerinizi süveter altına kullanabilirsiniz.

Mini etek ve şort, süveter stilinizde kullanabileceğiniz star parçalar olabilir. Düz renk bir eteğin üzerine zikzak desenli triko süveter ve spor soket çoraplar sizi kolej yıllarına geri götürecektir.

Süveteri başka bir parçanın altına giymek istemiyorsanız ki bu sezon podyumlarda bu tarzı çok görüyoruz o zaman bol ve açık renk jean modellerle günlük kullanım için pratik hale getirebilirsiniz.

Desenli gömlek elbise üzerinde kullanabileceğiniz düz renk süveter modellerini, spor ayakkabı ile birleştirerek gün boyu hem tarzınızdan hem de konforunuzdan ödün vermemiş olursunuz. 

Yükselen parçalar arasında ilk sırada olan triko süveter hemen hemen her vücut tipine uygundur. Hala satın almadıysanız yeni sezonda triko süveter mutlaka dolaba dahil edilmelidir. Farklı ve yaratıcı kombin denemeleriyle harikalar yaratabilirsiniz.